4 november 2025

Geboortekaart met een cadeautje

Met de leuke Creatable 'Open fold A6' kun je alle kanten op. Dus een baby variant gemaakt voor tussen alle herfst en kerst kaartjes. 

4nov25 Irma1

We beginnen met het stempelen, want deze moet nog even drogen voor hij ingekleurd kan worden. Stans de open fold uit dessin papier, en snij een stukje dessin papier van 10,5 x 15 cm. Plak de open fold hier boven op. Vouw voorzichtig de deurtje open . snij een cirkel uit dessin papier van 8,5 cm en vouw de boven kant een stukje om. plak alleen de randjes vast en laat de bovenkant open als een pocket. Stans de deurtjes uit dessin papier en gebruik hier voor de achterkant van het papier. plak ze op de kaart. Stans de baby fles uit en plak deze op je kaart. Stans uit restjes dessin papier en karton de jungle leaves.

4nov25 Irma2Kleur de ooievaar en plak deze met 3d tape op het flesje. Maak een bloemen toef kleine stukjes rietjes en de blaadjes en een bloem. Aan het andere deurtje maak je een toef met bladeren en de tekst baby. Stans voor de binnen kant nog de strik uit en plak deze op de pocket. Werk je kaart af met de tekst stickers die bij het dessin papier zitten en  enamel dots. In de pocket kan je een cadeau pasje stoppen.

Veel liefs en tot de volgende keer,
Irma


Gebruikte materialen


Deel bericht

Delen Delen