3 december 2024
Zigzag kaarten met diecuts
Met de nieuwe diecuts heb ik 2 zigzagkaarten gemaakt. Makkelijk en o zo leuk om mee te werken!

Je kunt ze net zo vol maken met de leuke plaatjes als je wilt, want het is moeilijk kiezen. Bij de roze kaart heb ik de hoeken afgerond met een pons. Dit is optioneel.

Ril een gekleurd vel cardstock van 30 cm x 15 cm op 10 en op 20 cm. Snijd van het eerste deel 10 cm van de bovenkant weg tot de 1e rillijn. Snijd van het middelste deel 5 cm van de bovenkant weg tot de volgende rillijn. Vouw de kaart als zigzagkaart. Als je wilt kun je de hoeken afronden met een afrondpons. Stans de rechthoek uit wit cardstock. Stempel hier de tekst op en plak dit op het achterste deel van de kaart. Snijd van hetzelfde gekleurde cardstock een rechthoek van 9,5 cm x 4,5 cm. Stans de touwen van de paper seal uit wit cardstock en plak dit op de rechthoek van 9,5 cm x 4,5 cm, vouw de uitstekende delen naar achteren en plak dit aan de achterkant vast. Plak deze rechthoek met 3D foam op het eerste deel van de kaart.

Roze kaart:
Stans de ronde delen van de paper seal uit gekleurd cardstock. Op de roze kaart zijn alle delen van de paper seal gewoon plat op elkaar geplakt.
Beige kaart:
Stans met de ronde delen van de paper seal uit gekleurd cardstock waar een stuk wit foamsheet achter geplakt is een rond frame met de 2 grootste cirkel snijmallen. Stans uit dezelfde kleur cardstock de grootste cirkel en plak het ronde frame hier op. Op deze wijze lijkt de paper seal net echt.
Stans het hartje uit wit cardstock waar een stuk wit foamsheet achter geplakt is. Plak alles volgens voorbeeld op de kaart. Werk af met de diecuts en wat witte plakpareltjes. Gebruik hier en daar 3D foamtape achter de diecuts.
Veel succes en plezier gewenst!
Marjolein
Overige benodigdheden:
wit cardstock, zwarte stempel inkt - StazOn - Jet Black, 3D foam en hoek afrondpons