29 juli 2020

Groetjes door Anja van Laar

Anja krijgt vaak de vraag hoe ze het smalle randje maakt bij sommige van haar grote mallen. Het is een heel eenvoudig truucje die ze laat zien aan de hand van de Creatable plus set in deze lieve Groetjes kaart. 

29juli AnjavL01Stans de buitenrand van LR0484 uit wit karton en bewerk dit met de embosfolder. Neem nu de buitenrand en de daaropvolgende frame van de LR0484, plak even vast op een stuk dessinpapier en stans dit tegelijk uit.

29juli AnjavL04Plak het smalle randje op de ge-emboste achtergrond. Stans de ovaal LR0670 uit zilver karton. Stans of knip het plaatje uit. Neem nu de twee kleinste ovalen van de set en stans die tegelijk uit het dessinpapier, plak dit randje op het plaatje.

29juli AnjavL02Bevestig de staander aan de achterkant en werk de kaart verder af met bloemetjes en parels.

29juli AnjavL03

 


Gebruikte materialen


Deel bericht

Delen Delen

Plaats een reactie

Reacties

  • Read Angela White new post https://www.google.gr/url?bvm=section&cid=52779090905638&ct2=el_gr%2F3_0_s_0_1_a&did=4620326149938531624&dogfood=no&ei=75MdVOjOEuSxiwb87IDgAw&rt=HOMEPAGE&sa=t&sr=1&ssid=b&url=https://angelawhite.fun/angela-white-official-instagram-channel-what-are-you-licking-first-%f0%9f%98%9c%f0%9f%8d%a6-zzplus-brazzersofficial/&usg=AFQjCNGZVAa-UdskP9rApxuB2THcuZYbYw&vm=STANDARD - Here
    Read Alexis Texas new post http://www.66uu.com/link.php?url=https://alexistexas.fun/alexis-texas-reddit-channel-%f0%9f%8d%91/ - Here
    Read Tori Black new post http://www.boosterblog.es/votar-26047-24619.html?adresse=https://toriblack.fun/tori-black-reddit-channel-pretty/&popup=1 - Here
    Read Eva Notty new post https://www.abazor.com/analyse-site.php?get=1&url_site=https://evanotty.fun/eva-notty-facebook-channel-me-waiting-for-corona-to-come-with-a-lime-j-k/ - Here
    Read Lana Rhoades new post http://tamiroom.com/bbs/cafe.php?home=https://lanarhoades.space/lana-rhoades-tumblr-channel-hey-guys-%f0%9f%98%9c/&mode=write&page=1 - Here
    Read Valentina Nappi new post http://newdev.gogvo.com/set_cookie.php?return=https://valentinanappi.fun/valentina-nappi-adult-video-valentina-nappi-masturbating-trimmed-pussy/ - Here
    Read Alexis Fawx new post http://www.horvatorszagielszallasolas.hu/cklikwww_ptx.php?id=14745&redirect_to=https://alexisfawx.fun/alexis-fawx-adult-video-alexis-fawx-and-kimmy-granger-are-sucking-cock-in-the-shower-alexis-fawxkimmy-granger/ - Here
    Read Nicole Aniston new post http://theamericanmuslim.org/tam.php?URL=https://nicoleaniston.fun/nicole-aniston-official-twitter-channel-re-bellezassworld-find-a-way-to-get-over-it-or-see-yourself-out/ - Here

  • Prachtige kaart Anja! Groetjes Betha

  • Wat een geweldige kaart. Helemaal mijn stijl en kleur

  • Read Kendra Lust new post https://eve-search.com/externalLink.asp?l=https://kendralust.fun/kendra-lust-official-facebook-channel-kendralust/ - Here
    Read Lena Paul new post http://www.traditionsalive.ca/redirect.aspx?destination=https://lenapaul.fun/lena-paul-adult-video-teen-eliza-jane-and-busty-babe-lena-paul-eating-pussy-i/ - Here
    Read Dani Daniels new post http://aycalientesailing.com/Gallery2/main.php?g2_return=https://danidaniels.fun/dani-daniels-official-instagram-channel-i-always-forget-how-big-my-ass-is-until-i-shoot-myself-for-my-onlyfans-%f0%9f%98%82-new-videos-up-go-check-them-out-dailybush-co/&g2_subView=core.UserLogin&g2_view=core.UserAdmin - Here
    Read August Ames new post https://www.walwaynecourt.wilts.sch.uk/wilts/primary/walwaynecourt/CookiePolicy.action?backto=https://augustames.fun/august-ames-adult-video-august-ames-leaning-on-the-desk-gets-pounded-by-keiran-lee-august-ames/ - Here
    Read Mia Malkova new post http://sc.hkexnews.hk/TuniS/https://miamalkova.fun/mia-malkova-adult-video-babe-blonde-in-stockings-mia-malkova-is-posing//xxx/sex-hd-hors/ - Here
    Read Lana Rhoades new post http://boards.fool.com/ProfileInterview.asp?ReturnUrl=https://lanarhoades.space/lana-rhoades-reddit-channel-sexy-lana/&uid=2031837762 - Here
    Read Kendra Lust new post http://klickverdienst.net/out.php?url=https://kendralust.fun/kendra-lust-official-youtube-channel-tonight-kendra-lust-can-be-your-girlfriend-%f0%9f%98%8d%f0%9f%98%8d%f0%9f%94%a5%f0%9f%94%a5%e2%99%a5%ef%b8%8f%e2%99%a5%ef%b8%8f-so-enjoy-every-second/ - Here
    Read Gina Gerson new post http://www.google.com.co/url?cd=9&q=Adult+Erotic+Porn&rct=j&sa=t&source=web&url=https://ginagerson.fun/gina-gerson-official-youtube-channel-%d1%8f-%d0%b2-%d1%80%d0%be%d1%81%d1%81%d0%b8%d0%b8/&ved=0CGkQFjAI - Here