27 juli 2020

Naar het strand

Hallo allemaal, vandaag laat ik jullie een kaart zien met de mooie mal van Anja van Laar samen met een leuk plaatje van Hetty. 27juli MarjanTeken de mal op blauw karton en dessinpapier af volgens het voorbeeld en knip of snijd deze uit.
Stans de benodigde mallen op blauw, licht-groen en wit karton. Inkt alle randen van het gesneden en gestansde karton. Teken het plaatje af en knip deze uit. Plak alle delen volgens het voorbeeld op elkaar. Zet de bloemen met de meeldraden in elkaar en zet deze met een lijmpistool vast op de kaart. Werk de kaart verder af door een strik op te plakken.
Veel plezier met het maken van deze creatie.
Liefs, Marjan


Gebruikte materialen


Deel bericht

Delen Delen

Plaats een reactie

Reacties

  • Super leuke kaart

  • Read Nikita Bellucci new post http://images.google.fi/url?q=https://nikitabellucci.fun/nikita-bellucci-official-instagram-channel-mardi-%f0%9f%94%a5%f0%9f%94%a5-camilletjustine/ - Here
    Read Lela Star new post http://sc.hkex.com.hk/gb/https://lelastar.fun/lela-star-adult-video-lela-stars-monstrous-booty-jiggles-as-he-threw-it-in-her-balls-deep-lela-star// - Here
    Read Madison Ivy new post http://www.sitedossier.com/site/www.https://madisonivy.fun/madison-ivy-reddit-channel-tits/ - Here
    Read Mia Khalifa new post http://www.google.si/url?q=https://miakhalifa.fun/mia-khalifa-tumblr-channel-sexy-mia-khalifa-photos-http-www-miakhalifazone-com/ - Here
    Read Elsa Jean new post https://creativecommons.org/choose/results-one?field_attribute_to_name=L%D0%93%D1%9Em+HUA&field_attribute_to_url=https://elsajean.fun/elsa-jean-adult-video-hot-tattooed-elsa-gets-fucked-by-kurt-hot-tattooed-elsa-jean-is-kurt-lockwoods-ex-babysitter-and-gets-fucked/&field_commercial=n&field_derivatives=sa&field_format=Text&field_jurisdiction=&field_sourc=&field_worktitle=Blog&q_1=2&q_1=1 - Here
    Read Lisa Ann new post http://fewiki.jp/link.php?https://lisaann.fun/lisa-ann-official-instagram-channel-time-to-talk-some-fantasysports-with-aron88-siriusxmfantasy-9pm-sirius210-xm87-streaming-on-the-siriusxm-app-li/= - Here
    Read Asa Akira new post http://alatestmlp-0.7ba.info/out.php?url=https://asaakira.fun/asa-akira-adult-video-asa-akira-masturbates/ - Here
    Read Lana Rhoades new post http://2ch.io/cdnthumb1www.https://lanarhoades.space/lana-rhoades-reddit-channel-gorgeous-lana-rhoades// - Here

  • Read Madison Ivy new post http://megavst.com/goto.php?url=https://madisonivy.fun/madison-ivy-official-instagram-channel-ive-been-terrible-about-doing-scene-updates-lately-but-today-is-therealkendrasunderland-birthday-so-send-her-wishe/ - Here
    Read Peta Jensen new post http://images.google.tg/url?q=https://petajensen.fun/peta-jensen-adult-video-peta-jensen-fucks-her-friends-brother-naughty-america-peta-jensen-fucks-her-friends-brother-naughty-america/ - Here
    Read Romi Rain new post http://zaharonim.org.il/redir.asp?url=https://romirain.fun/romi-rain-official-twitter-channel-talked-shadowban-aliens-ufos-basicinstinct-themindhunter-tigerking-family-more-in-this-43min-podcast-with-adult-film-star-am/ - Here
    Read Asa Akira new post https://images.google.ro/url?q=https://asaakira.fun/asa-akira-facebook-channel-his-jokes-are-mediocre-at-best-but-you-laugh-harder-than-you-ever-have-the-sex-lasts-just-long-enough-that-you-can-orga/ - Here
    Read Leah Gotti new post https://www.google.gy/url?q=https://leahgotti.fun/leah-gotti-adult-video-leah-gotti-stefanie-joy-in-you-taste-so-good-whengirlsplay/ - Here
    Read Amarna Miller new post http://autoservice.co.id/blogs/view/https://amarnamiller.fun/amarna-miller-official-instagram-channel-%f0%9f%87%aa%f0%9f%87%b8estoy-suuuper-ilusionada-because-esta-semana-estreno-podcast-con-_gakian-%f0%9f%92%96-se-llama-con-voz-de-mujer//video/84825/sexy-bengali-babe-using-dick-head-as-lipstick.html - Here
    Read Gina Gerson new post http://maps.google.co.th/url?q=https://ginagerson.fun/gina-gerson-adult-video-valentine-lashkeevagina-gerson-strip-tease/ - Here
    Read Sara Jay new post http://gizoogle.net/tranzizzle.php?search=https://sarajay.fun/sara-jay-facebook-channel-my-a1sinceday1-%e2%98%9d%ef%b8%8f%e2%98%9d%ef%b8%8f%e2%98%9d%ef%b8%8f%f0%9f%92%97%f0%9f%92%97%f0%9f%92%97%f0%9f%92%97-jodivaughnmuah-axxxstranger-laangelinacastro/ - Here

  • Read Amarna Miller new post http://www.d3jsp.org/www/outlinks.php?url=https://amarnamiller.fun/amarna-miller-adult-video-amarna-miller-is-a-hot-redhead-in-need-of-a-lovers-cock-amarna-miller/ - Here
    Read Amarna Miller new post http://www.angela-rossrealty.org/SearchPoint/redir.asp?lid=0&reg_id=pTypes&sname=%2Fsearchpoint%2Fsearch.asp&sponsor=RES&url=https://amarnamiller.fun/amarna-miller-official-twitter-channel-tia-me-gusta-un-pibe-monisimo-y-ademas-tiene-estilazo-el-pibe/ - Here
    Read Amarna Miller new post https://www.google.co.ug/url?cad=rja&cd=59&q=2+kings+4+1-7+pdf&rct=j&sa=t&source=web&url=https://amarnamiller.fun/amarna-miller-reddit-channel-armarna-miller-vixen/&ved=0CFQQFjAIODI - Here
    Read Dillion Harper new post http://www.bvshistoria.coc.fiocruz.br/info.php?a%5B%5D=https://dillionharper.fun/dillion-harper-adult-video-wildly-passionate-sex-with-gorgeous-babe-dillion-harper-dillion-harper-tyler-nixon/ - Here
    Read Brandi Love new post http://www.google.fi/url?cad=rja&cd=1&ei=Oj5EUPe7G4T_4QTk8Y&esrc=s&q=&rct=j&sa=t&source=web&url=https://brandilove.fun/brandi-love-adult-video-horny-brandi-love-gets-her-wet-pussy-pounded-in-the-bat-brandi-love-and-mrs-jones-shares-their-sex-stories-when-jessy-steps-in-the-kitchen-brandi-simply-take-off-jessy-pants/&ved=0CCQQFjAA - Here
    Read Susy Gala new post https://leecollegelibrary.com/copyright/fairuse/disclaimer.php?backLink=https://susygala.fun/susy-gala-official-instagram-channel-%f0%9f%94%a5%f0%9f%92%94%f0%9f%92%8b/ - Here
    Read Valentina Nappi new post http://www.drugoffice.gov.hk/gb/unigb/www.https://valentinanappi.fun/valentina-nappi-official-instagram-channel-i-worn-a-mask-all-day-yesterday-and-it-was-horrible-i-think-i-will-just-stay-inside-as-much-as-i-can-for-better-pictu//olinda-borggren.html - Here
    Read Nicolette Shea new post http://mpstudy.com/vyapamexam/quiz/htw/bankeradda.php?url=https://nicoletteshea.fun/nicolette-shea-adult-video-chesty-boss-nicolette-shea-gets-banged-and-facialized/ - Here

  • Geweldig leuke kaart! Groetjes Betha