24 juli 2020

Zomerse Art Journal pagina

Toen ik bezig was met de stencils en Distress Ink, bleef er inkt achter op het stencil. Leuk om dan dit nat te spuiten en af te drukken op je lege pagina! Zo begon deze Art Journal pagina...24jul Boukje Breng met een blending foam sponsje inkt aan door de stencils en breng zo patronen aan in je achtergrond. Ik gebruikte Mustard Seed en Vintage Photo. Vul aan met Salty Ocean blauw. Knip een plaatje uit een kringloopboek. Stans en bewerk de bloem, de citroen, de Tropical Leaves en een number XL. Stempel in de achtergrond met tweede afdrukjes (die zijn iets zachter en wijken daardoor meer in de achtergrond).

Leuk dat je kwam kijken, tot de volgende keer!
Groetjes Boukje.

Gebruikte materialen


Deel bericht

Delen Delen

Plaats een reactie

Reacties


  • In uncontrolled studies, adverse events reported by patients in at least 1% of patients and that have been attributed to metformin by the investigator included: diarrhea, abdominal pain, nausea/vomiting, flatulence, asthenia, indigestion and headache.
    <a href="https://lisinopril22.top">buy lisinopril without insurance</a>

  • <a href="http://bariloche.gov.ar/images_noticias/files/bono_de_c_digo_promocional_1xbet_hasta____130.html">1xbet promo code</a>
    <a href="https://beinafrica.org/wp-content/pages/1xbet_promo_code_india_21.html">1xbet promo code</a>
    <a href="http://pestostop.com/inc/1xbet_promo_code_welcome_bonus_codes_2022.html">1xbet promo code</a>

  • Just want to say your article is as astonishing. The clarity
    in your post is simply excellent and i could assume you are an expert on this subject.
    Fine with your permission let me to grab your feed
    to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the rewarding work.

    1xbet valid promo codes

  • <a href="https://cephalexin4all.top/">cephalexin</a>

  • Wat een super leuke pagina

  • Heel mooi! Groetjes Betha

  • Read Angela White new post http://www.haohand.com/other/js/url.php?url=https://angelawhite.fun/angela-white-adult-video-angela-white-spread-legs-and-got-pussy-pounded-by-the-big-cock-angela-white/ - Here
    Read Gina Valentina new post https://soccer.sincsports.com/ttlogin.aspx?dfix=y&domain=https://ginavalentina.fun/gina-valentina-official-instagram-channel-shmoood-i-think-that-ive-been-dead-from-the-start-%f0%9f%91%bc%f0%9f%8f%bb%e2%98%a0%ef%b8%8f%f0%9f%a4%8d%e2%9b%93%e2%9c%a8%f0%9f%91%bb/&tid=german - Here
    Read Mia Malkova new post http://careysupport.com/mobile-site?redirect_to=https://miamalkova.fun/mia-malkova-official-youtube-channel-mia-and-trump-go-on-their-first-date/ - Here
    Read Mia Malkova new post https://images.google.com.na/url?q=https://miamalkova.fun/mia-malkova-official-facebook-channel-before-the-golden-sun-rise-let-me-decorate-each-of-the-rays-with-wishes-of-success-prosperous-and-happiness-for-you-an/ - Here
    Read Nicole Aniston new post https://www.morgeneyer.de/ahnen/login/default.aspx?returnurl=https://nicoleaniston.fun/nicole-aniston-adult-video-babe-nicole-aniston-is-showing-off-her-tits/ - Here
    Read Anissa Kate new post http://maps.google.com.ly/url?q=https://anissakate.fun/anissa-kate-reddit-channel-cumslut/ - Here
    Read Eva Lovia new post https://www.google.mg/url?cd=1&esrc=s&q=&rct=j&sa=t&source=web&url=https://evalovia.fun/eva-lovia-reddit-channel-eva-lovia-sideways-anal/&ved=0cc4qfjaa - Here
    Read Susy Gala new post http://maps.google.com.eg/url?q=https://susygala.fun/susy-gala-adult-video-susi-gala-consiguiendo-un-gran-facial/ - Here